Sarıyer Panaroma Life / Senatör Gayrimenkul

Senatör Gayrimenkul firmasının Sarıyer Panaroma Life projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sarıyer Panaroma Life

Sarıyer Panaroma Life’ta fiyatlar 280 bin liradan başlıyor!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 24.12.2014
Kılıçoğlu Group altındaki Senatör Gayrimenkul’ün Sarıyer projesi Panaroma Life'ta fiyatlar 280 bin liradan başlıyor.
Şu ana kadar yüzde 40 prim yaparak yatırımcısına kazandıran projenin tamamlandığında yüzde 80 prim yapması bekleniyor. Yüzde 70'inin satışının gerçekleştiği Panaroma Life, dört ay sonra teslim edilecek. 

Kılıçoğlu Group'un “Bavulunu Kap Gel” sloganı ve dayalı döşeli daire konsepti ile sektörde fark oluşturan Panaroma Life projesinde sona yaklaşıldı. 

50 milyon lira yatırımla hayata geçirilen Panaroma Life, 6 blokta, 304 konut ve 24 mağazadan meydana geliyor. 168 adet 1+0, 120 adet 1+1, 16 adet 2+1 dubleks dairenin bulunduğu Panaroma Life'ta konutlar mobilyalı ve beyaz eşyalı olarak teslim edilecek. 

Ünlüler de tercih ediyor

Fiyatların 280 bin liradan başlangıç gösterdiği Panaroma Life projesini ünlüler de tercih ediyor.  “Bavulunu Kap Gel” sloganıyla dikkat çeken proje sinema, futbol ve dizi oyuncuklarından da büyük ilgi gördü. Aydan Şener'den Bülent İnal'a, Murat Akın'dan Orhan Şam'a, Yasin Öztekin'den başarılı futbolcular Serkan Kırıntılı ve Serkan Balcı'ya kadar birçok ünlü projeden daire satın aldı.

Projenin içerisinde; açık ve kapalı otoparkları, akıllı ev teknolojisi, fitness, anfi tiyatro, basketbol, voleybol, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzları, cafe, banka, eczane, fastfood restoranları bulunuyor.

Panaroma Life İletişim Bilgileri
Web: http://panaromalife.com/ 
Telefon: 444 4 103

Panaroma Life fiyat Panaroma Life teslim tarihi Senatör Gayrimenkul