Sample Park / Rams Yapı

Rams Yapı firmasının Sample Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
ataşehirdeki sample park projesi

Sample Park Ataşehir'de 2 bin lira taksitle

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 03.12.2015
İçerisinde 1+1, 2+1, 3+1 dairelerin bulunduğu Sample Park'ta yüzde 8 indirim fırsatı da sunulmakta
Sample Home'da satışlar devam ediyor, Aralık ayında fırsat patlaması yaşanıyor. Birbirinden cazip fırsat seçeneklerinin yer aldığı Aralık ayı kampanyası kapsamında Sample Home'da ayrıcalıklı bir yaşam sürmek isteyenlere sadece bu fırsatları seçmek kalıyor. Üstelik son derece cazip ödeme planlarıyla!

Son gün 31 Aralık

Fırsat 1: Sample Home'da ev sahibi olmak istiyorsanız burada sizi bekleyen fırsat seçeneklerinden birincisi yüzde25 peşin ödeyip Mayıs 2016'ya kadar 5 ay vade farksız 2 bin lira taksit ödedikten sonra mayıs ayında kredi kullanma imkânı sunuyor.

Fırsat 2: Aralık ayı kampanyasında size sunulan ikinci fırsatta ise tamamı peşin alımlarda % 8 indirim fırsatı sunuluyor

Fırsat 3: Sample Home'da ev sahibi olmak istiyorsanız burada sizi bekleyen en cazip fırsat seçeneklerinden biri  de % 25 peşinat %75 lik kredinizi hemen kullandığınızda 0,90'dan başlayan cazip kredi oranlarından faydalanmak.

Ekim 2016'da teslim 

Batı Ataşehir'de şehrin kalabalığından uzakta, hayatın tam içinde 1200 metrekare arazi üzerine kurulan Ekim 2016 da dairelerin teslim edileceği Sample Home, zemin+7 kat şeklinde tasarlanmış olup konforlu ve fonksiyonel 41 daireden oluşuyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri bulunmakta.

 

sample park ataşehir