Bendis Villaları / Aras İnşaat - İkan İnşaat

Aras İnşaat - İkan İnşaat firmasının Bendis Villaları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bendis Villaları, Balıkesir Bendis Villaları

'Sağlıklı bir yatırım' hayali Balıkesir'de gerçekleşiyor

Konut Projeleri Emine Pile 15.05.2015
İkan İnşaat ve Aras İnşaat tarafından Balıkesir Gömeç’te hayata geçirilen Bendis Villları, yatırımcısına hem kazanç sağlayacak hem şifa dağıtacak.
Mavi Cennet Gömeç'te deniz turizmiyle ünlü Artur/Güvercin Koyu'nda inşa edilen Bendis Villaları denize sıfır noktada hayata geçiriliyor. 21 bin 500 metrekare arazi üzerinde konumlandırılan proje dubleks ve tripleks şeklinde 2 tipte meydana geliyor. 18 bin 700 metrekare sosyal donatı alanlarının yanı sıra 240 metrekare kapalı alandan oluşacak şekilde tasarlanan Bendis Villaları ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.  

Eşsiz oksijen deposu Kazdağları'nın 4 mevsim sağlık sunan atmosferinde yükselen Bendis Villaları, astım, bronşit gibi solunum yolu hastalıkları olanların rahatça nefes alabilecekleri bir ortamda inşa ediliyor.

Her bir villaya ait özel 40 metrekarelik hobi bahçesi bulunan Bendis Villaları, yüzme havuzu, çocuklar için oyun parkı, site içi yürüyüş parkuru, cafe&restaurant, basketbol sahası, voleybol sahası, minyatür futbol sahası, açık hava fitness aktiviteleri için özel alet parkuru, market ve alışveriş noktaları, açık ve kapalı sosyal alanlar gibi birçok donatılarıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.  

42 villadan meydana gelen bu seçkin proje Bendis Villaları'nın 2016 yılında tamamlanması planlanıyor. 

Bölgenin ayrıcalıklı villa siteleri arasında yer alacak olan Bendis Villaları, plajı, zeytin ağaçları içinde olağanüstü manzarası, Edremit körfezi ve Kaz dağları arasındaki uçsuz bucaksız doğal güzellikleri odanızdan, terasınızdan hatta bahçenizden izleme imkanı verecek. Eşsiz konumuyla hemen dikkat çeken proje bittiğinde gerek peyzajı gerek Ege'ye özgü doğa harikası bitkileri ile en çok konuşulan projeler arasında yer alacak.  

Fiyatlar 525 bin liradan başlıyor!

Lansman satışlarına başlanan Bendis Villaları'nda fiyatlar 525 bin liradan başlıyor. Özel ödeme ve teslim tarihine kadar vade farksız taksit seçeneklerinin de sunulduğu projede hemen tapu devri yapılabiliyor. 

Konumu itibariyle bölgedeki en avantajlı panoramaya ve konuma sahip olup bulunan proje, Ayvalık'a 14 km, Burhaniye'ye 19 km, Edremit ve Akçay'a 28 km, Altınoluk'a 45 km, İzmir'e 150 km, Uluslararası Kocaseyit Havalimanına ise 20 km mesafede yer alıyor.  

Bendis Villaları Balıkesir Bendis Villaları