Royal Sun Residence

Royal Sun Residence'ta fiyatlar 90 bin TL'den başlıyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 17.01.2015
Kıbrıs'ın en güzel plajı Long Beach'in yanındaki Royal Sun Residence'ta fiyatlar 90 bin liradan başlıyor.
Bir güneş ülkesi olarak tabir edilen Kuzey Kıbrıs'ta yepyeni bir proje hayata geçiriliyor. Gazimağusa'da yer alan Royal Sun Residence, Long Beach sahilinin hemen yanındaki konumuyla ön plana çıkıyor. 

1+0, 1+1, 2+1 daireler yanı sıra 2+1 ve 3+1 dubleks olmak üzere 950 daireden meydana gelen Royal Sun Residence'ta 7 farklı tipte konut bulunuyor. 

royal sun residence blokları
Royal Sun Residence'ın inşaatı devam ediyor

90 bin TL'ye Kıbrıs'ta ev!

Arsa alanı 70 bin metrekare olarak belirlenen konut projesi, 3 etaptan oluşacak. Noyanlar Grup imzasıyla yükselen Royal Sun Residence'ta daire fiyatları 90 bin TL'den, taksitler ise 1,200 TL'den başlıyor. 

Sahil bölgesinin değerini yükselten proje, Long Beach'i doğal güzelliklerin yanı sıra parklar, restaurantlar, yürüyüş ve bisiklet yolları ile bir araya getiriyor. Hemen teslim konutların da bulunduğu projenin tamamı 2015 yazında bitirilecek.

royal sun residence

Denize yürüme mesafesinde 

Royal Sun Residence deniz ve merkeze yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje içerisinde; 200 kişilik restoran, market, site güvenliği, yürüyüş ve bisiklet yolları, fitness, sauna, masaj salonu, güneşlenme terasları, yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları sıralanıyor.

Royal Sun Residence İletişim Bilgileri;

Web: http://www.noyanlar.com/
Telefon: 0212 912 06 33

Royal Sun Residence satılık ev kıbrıs kıbrıs konut projesi gazmağusa noyanlar grup