Royal Garden Kartal / Royal Group

Royal Group firmasının Royal Garden Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Royal Garden Kartal

Royal Garden Kartal yüzde 30 indirimle ön satışta!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 03.10.2015
Royal Garden Kartal projesinde daireler yüzde 30 indirimle ön satışa çıktı.
"Prens Adaları'na karşı, krallara layık bir yaşam" sloganıyla hayata geçirilen Royal Garden Kartal projesinde kişi başına 21,5 metrekare yeşil alan düşüyor. "Az insan, çok konfor" hedefleyen Royal Garden'da daireler lansman öncesi yüzde 30 indirimle dairelerini satışa açıldı. Teslimler 2017 yılının Aralık ayında gerçekleştirilecek.

5. kattan itibaren deniz manzarası

Kartal'ın en yüksek bölgesi olan Karlıktepe'de inşa edilen Royal Garden Kartal'da 5. kattan itibaren bütün daireler panoramik deniz manzarasına sahip. E5'in alt tarafından bulunan proje, E5 ile sahil arasında yükseliyor. 

30 ay 0 faiz fırsatı!

Biri 30, diğeri 21 katlı iki blok halinde hayata geçirilen site, 374 daireden oluşuyor. Royal Group projesi olan Royal Garden Kartal'da fiyatlar 255 bin TL'den başlıyor. 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri için 30 aya kadar 0 faizli ödeme seçeneği sunuluyor. 

Proje içerisinde; açılır-kapanır yüzme havuzu, kapalı otopark, kreş, sauna, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, kafe, yürüyüş parkuru ve pek çok sosyal alan sıralanıyor.

Royal garden kartal Royal group kartal