Route İstanbul / Özyazıcı İnşaat

Özyazıcı İnşaat firmasının Route İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Route İstanbul

Route İstanbul için ön talep toplanıyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 04.08.2016
İstanbul’un hızla değer kazanan bölgeleri arasında öne çıkan Ataköy’ün en yeni projesi Route İstanbul’da ön talep dönemi başladı.
Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla fiyatları ekonomik seviyelerde tutulan proje ile Ataköy'de yatırım için benzersiz bir fiyat avantajı sunuluyor.

Şehrin en nezih yerleşim alanlarından  Ataköy'de, E-5 Otoyolu'nun bitişiğinde konumlandırılan Route İstanbul, inşaat sektörünün köklü şirketlerinden Özyazıcı İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

YATIRIMCININ YENİ ADRESİ ATAKÖY OLUYOR

Son dönemde İstanbul'un en hızlı değer kazanan bölgeleri arasında yükselen E–5  Otoyolu'nun Ataköy aksı bir çok proje  ile gelişirken, gayrimenkul yatırımcılarının da yeni adresi haline geldi.

Ataköy'ün en yeni projesi Route İstanbul da E-5'in hemen bitişiğinde son derece değerli bir noktada yükseliyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Route+%c4%b0stanbul'>Route İstanbul</a>

Özyazıcı İnşaat, yatırımcıların uzun zamandır takip ettiği projeyi ön talep dönemine özel olarak bölgenin altında fiyatlarla satışa sunuyor. Teslim ettiği tüm projelerde yatırımcısına kazanç sağlayan Özyazıcı İnşaat, Route İstanbul'da da şimdiden prim vaat ediyor.

METREKARESİ 7.500 TL'DEN SATIŞA SUNULUYOR

302 rezidans daire ile 20 ticari üniteden oluşan Route İstanbul'da ön talep dönemine özel olarak dairelerin metrekaresi 7.500 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede uygulanan KDV oranının yüzde 1 olması da yatırımcıya fiyatı daha ekonomik oranlarda sunmaya imkan sağlıyor. 

Yüksek yatırım potansiyeline sahip bir noktada konumlandırılan proje, Atatürk Havalimanı'nın, İFM ve CNR Expo Fuar merkezleri, Dünya Ticaret Merkezi ile Kültür Üniversitesi'nin yanı başında yer alıyor.

TÜM DAİRELER GENİŞ BALKONA SAHİP

1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Route İstanbul'da tüm daireler geniş balkonlara sahip. Rezidans dairelerde 10 metrekare ile 26 metrekare arasında değişen balkonlar yer alıyor.

Projede 1+1 daireler 75,70 metrekare, 2+1 daireler ise 120,10 metrekare.

Ataköy bölgesinde prestijin sembolü olarak konumlanacak Route İstanbul'da teslimler ise  2018'in Eylül ayında yapılması planlanıyor.

Route İstanbul Route İstanbul ataköy Özyazıcı İnşaat