Rotamavi Kartal / APG İnşaat

APG İnşaat firmasının Rotamavi Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
rotamavi-kartal

Rotamavi Kartal'da ev almak isteyenlere büyük fırsat!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 10.10.2016
APG İnşaat imzalı Rotamavi Kartal'da fiyatlar 239 bin liradan başlıyor. Projenin ödeme seçeneklerinde 120 ay, yüzde 0,70 faiz fırsatı sunuluyor.
APG İnşaat'ın Kartal'da hayata geçirdiği Rota Mavi, konumu, mimarisi ve tasarımıyla dikkat çekiyor. 120 milyon liralık yatırımla yükselen Rota Mavi, Kartal'ın yeni sembolü olacak.

rotamavi-kampanyaDeniz ve Adalar manzarasıyla yatırımcısına eşsiz bir yaşamın kapılarını aralayan projede 188 daire ve 5 ticari birim yer almakta.

E5 Karayolu'nun yakınında, TEM-Samandıra Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alan Rotamavi, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleriyle ev almak isteyenlere tüm seçenekleri bir arada sunuyor. 62 metrekare ile 347 metrekare arasında farklılık gösteren konutların tamamı deniz manzarasına cepheli konumda yükseliyor.

1+1 dairelerin 239 bin liradan, 2+1 dairelerin ise 359 bin liradan başladığı Rotamavi projesi, geniş tasarımlarıyla ferah bir yaşam alanı sunuyor.

36 ay vade farksız ödeme fırsatı ve 120 ayda yüzde 0,70 vadeli kredi fırsatıyla konut alıcılarının önünü tamamen açan Rotamavi'de KDV oranı yüzde 1 olarak açıklandı. Eylül 2017'de teslimlerin gerçekleştirileceği projenin penceresi denize, kapısı kazanca açılıyor.

Kadıköy-Kartal metrosuyla birlikte değerine değer katan Kartal bölgesinden konut alan yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. Yüzme havuzu, fitness center, güneşlenme ve peyzaj alanları, hobi odası, otopark ve kafe, Rotamavi'nin sosyal donatı alanlarını oluşturuyor.

rotamavi kartal rotamavi apg inşaat rotamavi kartal nerede