Piazza / Rönesans Gayrimenkul

Rönesans Gayrimenkul firmasının Piazza projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Rönesans Maltepe

Rönesans Maltepe için çalışmalar devam ediyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 28.03.2016
Maltepe E-5 üzerinde yer alan Rönesans Gayrimenkul'ün merakla beklenen projesi için çalışmalar sürüyor.
Yakında satışa çıkması planlanan Rönesans Maltepe, 41 bin 752 metrekare arsa üzerine inşa ediliyor. Dünya üzerinde iki kıtanın yer aldığı tek şehir olan İstanbul'a Rönesans Gayrimenkul Yatırım'dan yepyeni bir proje hediye ediliyor.

Bir konut bloğu, bir ofis bloğu ve alışveriş merkezinden oluşan Rönesans Maltepe'nin alışveriş merkezi alanı 56 bin metrekare, ofis alanı ise 38 bin metrekare şeklinde açıklandı. Projenin konsept tasarımı 5+ Design'a, mimari tasarımı ise Yazgan Mimarlık'a ait. 

rönesans hayat

Rönesans Maltepe ne zaman teslim edilecek

Rönesans Maltepe'nin 2018 yılının Mart ayında tamamlanması hedefleniyor. Proje, açık meydan katı kullanımı da olan alışveriş merkezi konsepti, A+ ofis yapısı, Adalar manzaralı konutlarıyla sakinlerine lüks bir deneyim sunuyor. 

5 katlı alışveriş merkezinin yılda 16 milyon ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor. Rönesans Maltepe AVM'de 165 mağaza, 9 sinema, 2 bin 330 araçlık otopark ve 13 restoran yer alacak. 1,7 milyon kişinin etki alanında bulunan Rönesans Maltepe'de 22 katlı tek blokta 230 konut yanı sıra 220 ofis bulunuyor. 

Rönesans Maltepe Rönesans Hayat Rönesans Gayrimenkul