Riverside projesinin yeşillikler içerisindeki binası

Riverside projesinde fiyatlar 6 bin liradan başlıyor!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 26.08.2015
Eyüp-Göktürk’te yapılan ve yaşamın başladığı Riverside’daki dairelerin metrekare fiyatları 6.000 TL'den başlıyor.
A ve B blok olmak üzere toplam 95 daire yer alan Riverside, 21.000 metrekarelik kapalı alana sahip bulunuyor. Yapımına 2010'da başlanan ve 2012'nin sonbaharında yaşamın başladığı Riverside'daki daireler, 100 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor.

Paralel Gayrimenkul'ün projesi Riverside; bulunduğu konum itibarıyla TEM'e 10 dk. Levent 15 dk. ve Taksim'e 20 dk'lık araç mesafesiyle şehrin içinde kalıyor. Göktürk, İstanbul'un üçüncü havalimanına en yakın yerleşim yerlerinden biri olması ve 2016 yılı itibarıyla projelendirilen metro –havalimanı ulaşım hattının kalbinde yer alması sebebiyle konut sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Riverside'da; 200 araçlık otopark, kapalı – ısıtmalı yüzme havuzu, fitnesscenter, sauna, kafeterya ve çocuk oyun alanları gibi ortak kullanım alanları bulunuyor. Her dairede ankastre mutfak, yatak odası ve salonda split klima standart olarak sunuluyor. Ayrıca her daireye kapalı otopark ve 5-7 m2 aralığında depo alanları ayrılıyor.

Mavi ve yeşil için özel peyzaj

Riverside'ın mimari yapısına uygun olarak öne çıkan su öğesi ve renk bahçelerinde, ev sahiplerinin doğadan en üst düzeyde faydalanması amaçlanıyor. Riverside'ta doğa ve mimarinin buluşması görsel bir şölene dönüşüyor.

 

Riverside fiyat Riverside