Ritim İstanbul / Mazaya Holding

Mazaya Holding firmasının Ritim İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ritim İstanbul

Ritim İstanbul'un ofis kampanyasında son günler...

Konut Projeleri Emine Pile 30.12.2015
Dumankaya İnşaat, Ritim İstanbul projesinde yeni yılı yeni ofisinde karşılamak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.
Dumankaya,  Maltepe'de hayata geçirdiği rezidans, ofis ve home ofisleriyle bölgenin en kapsamlı projesi olan Ritim İstanbul'da, kule ve cadde ofislerde yılsonuna özel bir fırsat sunuyor. Sahip olduğu özellikler ile her türlü ihtiyaca hizmet eden kule ve cadde ofislere özel “%18 KDV Bizden” ve  “Hemen Fatura” yılsonu kampanyası ile çalışma hayatına farklı bir bakış açısı getiriyor.

İstanbul'un en çok değer kazanan ilçelerinden Maltepe'de modern mimarisi, sahip olduğu Prens Adaları manzarası, alışveriş ve sosyal donatıları ile teknoloji ve konforu bir arada sunan Ritim İstanbul projesinde ofis sahibi olmak isteyenler için fiyatlar 458 bin TL'den başlıyor.

Ritim İstanbul'da “geleceğin yaşamına” davetlisiniz

İki meydan çevresinde odaklanan mağaza kafe ve restoranları ile bölgenin en canlı “Açık Hava AVM'si” ile birlikte entegre bir yaşam sunan 33 adet kule ve cadde ofis 30 metrekareden 2000 metrekareye kadar birleştirilebilme özelliğine sahip. Ritim İstanbul'un teslim edilen 1. etabında yer alan ofisler, metro istasyonuna 150 metre mesafede. 

Modern mimarisi, sahip olduğu adalar manzarası alışveriş ve sosyal donatıları ile Maltepe'nin çehresini değiştirecek projede, cadde mağazaları, yüksek tavanlı ve son derece şık lobi alanları, dinlenme alanları, lounge, restoran ve seyir terası, kültür merkezi, ofis ve bürolar gibi özel alanlar bulunuyor.

Ritim İstanbul Dumankaya