Resim İstanbul Orman / Ortadoğu Grup

Ortadoğu Grup firmasının Resim İstanbul Orman projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Resim İstanbul Orman yıl sonu kampanyası

Resim İstanbul Orman'da yıl sonu kampanyası!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 10.12.2014
Ortadoğu Grup'un Sancaktepe'de hayata geçirdiği Resim İstanbul Orman projesinde yeni bir kampanya başlattı
Yılı bitirdiğimiz şu günlerde bir bir son kampanyalar yapılmaya başlandı. Resim İstanbul'daki 31 Aralık akşamına kadar yararlanılabilecek kampanya kapsamında, sürpriz indirimler, avantajlı ödeme planları ve çok özel fiyatlar sunuluyor. 

Aydos Ormanı'nın hemen yanı başında yükselen Resim İstanbul Orman, hem karlı yatırım fırsatı hem de konforun doğayla buluştuğu farklı bir yaşam vaat ediyor. 

Resim İstanbul Orman'da kampanya çerçevesinde fiyatlar şöyle belirlendi; 1+1 daireler 202 bin TL'den, 2+1 daireler 349 bin TL'den, 3+1 daireler 509 bin TL'den, 4+1 daireler ise 813 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta. 

resim istanbul orman

3 etaptan oluşan proje, 81 bin 433 metrekare arsa üzerine yayılıyor. Tematik bahçeleri, çocuk oyun parkları, yürüyüş yolları, açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, kapalı yüzme havuzu yanı sıra Resim İstanbul'da sauna, buhar odası, hamam, açık hava sineması, squash salonu ve faaliyet odaları mevcut.

Resim İstanbul İletişim Bilgileri;

Web: http://www.resimistanbul.com/
Telefon: 444 53 18

Resim İstanbul Orman Resim İstanbul kampanya orman temalı konut projesi