Resim İstanbul / Ortadoğu Grup

Ortadoğu Grup firmasının Resim İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Resim İstanbul

Resim İstanbul, kahve tutkunlarına ev sahipliği yapıyor!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 31.03.2015
Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe’de inşa edilen Resim İstanbul, bu pazar Kahve Günü Etkinliği’ne ev sahipliği yapıyor.
Ortadoğu Grup imzasıyla Sancaktepe'de hayata geçirilen Resim İstanbul'un satış ofisi 5 Nisan Pazar günü mis gibi kahve kokacak. Resim İstanbul'un satış ofisinde düzenlenecek olan Kahve Günü Etkinliği'nde kahve tutkunları çeşitli ülkelere özgü lezzetleri tadıp günün keyfini çıkarırken yeni kampanya hakkında da bilgi alacak.

Ödeme kolaylığı sunuyor

Resim İstanbul'un “Doğa İçinde Hayat, Ödeme Şartları Çok Rahat!” adını taşıyan kampanyası konut alıcısına avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Kampanyadan yararlananlar yüzde 1 peşinat, firma bünyesinde finansman imkanı ve yüzde 50'si şimdi yüzde 50'si teslimde ödeme seçeneklerini kullanarak konut sahibi olabiliyor. Sancaktepe'de hayata geçen Resim İstanbul'da 1+1 dairelerin peşin satış fiyatı 222 bin liradan başlıyor.

Üç etaptan oluşuyor

Üç etaptan oluşan Resim İstanbul, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde inşa ediliyor. Yüzde 81.3'ü açık alanlara ayrılan proje, muhteşem peyzajının yanı sıra sosyal alanlarıyla da fark oluşturuyor. Resim İstanbul'da dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. Projede, yer alan kapalı sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor.  

Sabiha Gökçen'e 10 dakika uzaklıkta

Sancaktepe'de inşa edilen Resim İstanbul, Samandıra - Kartal bağlantı yolu üzerinde bulunuyor. Proje, Ataşehir Finans Merkezi'ne, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Resim İstanbul Resim İstanbul nerede Resim İstanbul kahve etkinliği kahve etkinliği