Sinpaş Altınoran Çankaya / Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı firmasının Sinpaş Altınoran Çankaya projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Relax Plus

Relax Plus lansman fiyatları!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 02.05.2015
Dün satışa çıkan Ankara'nın en lüks projeleri arasında gösterilen Relax Plus'ın lansman fiyatlarında yarın son gün...
ESD - Ankara Yenimahalle'de hayata geçirilmekte olan Relax Plus projesi dün satışa çıktı ve lansman fiyatları 3 Mayıs 2015 tarihine yani yarına kadar geçerli olacak.

Fırat Life Style, Dimaş İnşaat, Mikro İnşaat ve Evon İnşaat ortaklığı tarafından inşa edilen Relax Plus projesi 7 blokta 1.500 konuttan oluşuyor.

Relax Plus lansman fiyatları

Dün satışa çıkan ve yarına kadar geçerli olan lansman fiyatlarına göre; 42 metrekare 1+1 daireler 149 bin lira ile 196 bin lira, 1+1 balkonlu daire 179 bin lira ile 226 bin lira, 2+1 daireler ise 199 bin lira ile 256 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

2016 yılının Aralık ayında sahiplerine teslim edilmesi hedeflenen projenin sosyal olanakları arasında; sosyal tesis, yarı olimpik yüzme havuzu, fitness, jimnastik, plates, çocuk oyun parkı, açık hava spor kompleksi, 4 adet sauna, 2 adet buhar odası, oyun odası,  2 adet Türk hamamı, cep sineması, yürüyüş yolları ve süs havuzları yer alıyor. 

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

Relax Plus Relax Plus lansman fiyatları Relax Plus ne kadar Ankara satılık daire