Referans Kartal Kordonboyu

Referans Kartal Kordonboyu yapı ruhsatını aldı

Konut Projeleri Emine Pile 01.03.2016
Kiler GYO ile Biskon Yapı iş birliğinde Kartal’da hayata geçirilen Referans Kartal Kordonboyu projesinde bir gelişme daha yaşandı.
İstanbul'un yatırımcısına yüksek prim getiren ilçelerinden Kartal'da inşa edilen Referans Kartal Kordonboyu projesi ile ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklama yapıldı. İstanbul Kartal'da Yukarı Mahallesi'nde 186 pafta 568 ada 21 parselde yer alan proje, 16 Şubat 2016 günü yapı ruhsatını aldı.

PRİM GETİRECEK LOKASYON 

Tek blok üzerinde 17 katlı olarak hayata geçirilen proje Referans Kartal Kordonboyu'nda 94 bağımsız yer alıyor. Ayrıca 11 adet ticari ünitenin de bulunduğu proje, Atalar Mahallesi Çanakkale Caddesi üzerindeki Kiler Market'in arsasında inşa ediliyor. Adalar manzaralı yüksek prim getirecek olan Referans Kartal Kordonboyu projesi 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut seçenekleri sunuyor. Arsa alanı 3 bin 28 metrekare olan proje Adalar manzarasının yanı sıra Kartal sahiline yürüme mesafesinde bulunuyor.

‘Referans' markalı projeleri ile adından söz ettiren Kiler GYO'nun Kartal'da inşa ettiği projede, peyzajlı teras, güvenlik, otopark, spor alanları gibi sosyal olanaklar da olacak. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Referans Kartal Kordonboyu Kamuyu Aydınlatma Platformu Kiler GYO