Referans Güneşli projesinin blokları

Referans Güneşli’de 48 ay 0 faiz fırsatı!

Konut Projeleri 25.11.2015 13:41

Kiler GYO tarafından hayata geçirilen Referans Güneşli, ev alacaklara sunduğu uygun ödeme koşulları ile dikkat çekiyor.

İstanbul'un en prim getiren bölgelerinden Basın Ekspres ve Tem Otoyolu'nun hemen yanıbaşında yükselen Referans Güneşli, 161 konut ve 32 mağazadan oluşuyor. Arsa alanı 9 bin 234 metrekare olan proje 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Daire büyüklükleri ise 56 metrekare ile 231 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Referans Güneşli

Kiler GYO tarafından hayata geçirilen 161 konutluk Referans Güneşli projesi...

PEŞİN ÖDEMEYE YÜZDE 12 İNDİRİM!

Şehir içi ulaşımda büyük kolaylık sağlayan Referans Güneşli, Mahmutbey ve Yenimahalle Metro duraklarının yanıbaşında yükseliyor. Ayrıca Yenikapı aktarmasıyla Marmaray ile Anadolu Yakası'na rahat bir ulaşım sunuyor. Ev alacaklar için uygun ödeme avantajı sağlayan projede peşin ödemelerde yüzde 12 indirim yapılıyor. 48 aya kadar vade farksız taksit imkanı bulunan Referans Güneşli'de taksitler ise 1.996 TL'den başlıyor. 

Alışverişe, eğlenceye, ticarete ve yatırıma dair her şeyi bulabileceğiniz Referans Güneşli, kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı, sauna, çocuk oyun adası, spor adası, temalı teraslar, yürüyüş parkuru, su aynası, hobi salonu, misafir süitleri, kent meydanı gibi birçok sosyal imkanları ile ayrıcalıklar sunuyor.  

Emine Pile/Emlaktasondakika.com