Referans Bahçeşehir / Kiler GYO - Kiptaş

Kiler GYO - Kiptaş firmasının Referans Bahçeşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bahçesehir

Referans Bahçeşehir’de yapı ruhsatı tamam!

Konut Projeleri Cansu Yılmaz 18.07.2017
Kiler Gayrimenkul Referasn Başakşehir projesi için yapı ruhsatı aldığını KAP’ta açıkladı.
Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı(GYO),Referans Bahçeşehir için yapı ruhsatlarını aldığına dair yazıyı Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda(KAP) duyurdu.

Firmanın KAP'ta yer alan açıklaması şu şekilde:

İstanbul İli,  Bahçeşehir  İlçesi, İkitelli Mahallesinde yer alan 1284 Ada, 2 Parsel arsa üzerinde yapılacak olan "Referans Bahçeşehir " projemize ait 3 blok üzerinde 87 konut ve 63 ticari üniteden oluşan toplam 150 adet bağımsız bölümün Yapı Ruhsatları 30.06.2017 tarihinde alınmıştır.

Bahçeşehir Hoşdere'de 25 bin 920 metrekarelik arsa üzerinde yükselen proje 8 bloktan meydana geliyor. Referans Bahçeşehir'de 465 konut ve 34 ticari ünite bulunurken, projede 1+1'den 4+1'e farklı konut tipleri yer alıyor. Projedeki 1+1'ler 41 metrekareden, 2+1'ler ise 80 metrekareden başlayan büyüklüklere sahip.

Kalite ve konforun bir arada buluştuğu Referans Bahçeşehir, TEM otoyolunda; Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Çevreyolu ve bağlantı yolları, Marmaray, Metro hattı, 3. Havaalanı gibi projelerin  yanı başında yer alıyor.

referans bahçeşehir kiler gayrimenkul yapı ruhsatı