Referans Bahçeşehir / Kiler GYO - Kiptaş

Kiler GYO - Kiptaş firmasının Referans Bahçeşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Referans Bahçeşehir

Referans Bahçeşehir Kiptaş'ta metrekaresi 3 bin 800 TL'ye!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 12.12.2016
Kiler GYO ve Kiptaş ortaklığında hayata geçirilen Referans Bahçeşehir projesinden 300 milyon TL hasılat bekleniyor.
Bahçeşehir'in kalbinde Kiptaş arazisi üzerine kurulan Referans Bahçeşehir'den 300 milyon lira hasılat bekleniyor. 26 bin metrekare arsada 465 konuttan meydana gelen Referans Bahçeşehir'de 34 cadde mağazası hizmet verecek.

3. havalimanı, 3. çevreyolu, yeni metro hattı ve sağlık kampüsü gibi yatırımların merkezindeki bölgede yükselen Referans Bahçeşehir'de açılır - kapanır yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzları, spor sahaları, hamam, sauna yer alıyor. Herkese hitap edecek şekilde tasarlanan Referans Bahçeşehir'de 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire tipleri bulunuyor. 

Metrekaresi 3 bin 800 TL

Referans Bahçeşehir'in yan tarafında bir kısmı da projenin içinde bulunan kendiliğinden oluşmuş bir koru yer alıyor. Etrafında 11-12 adet çok önemli okulların olduğu bir bölgede de ve yürüme mesafesinde yer alan Referans Bahçeşehir'de dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 800 TL'den başlıyor.

2018 yılının Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim olması planlanan Referans Bahçeşehir'de 3,5+1 gibi buçuklu daireler de yer alıyor. 8 bloktan oluşan projeden Kiler GYO, Kiptaş'a belirli bir getiri garantisi verdi. Bu garanti haricinde gelirin 300 milyon lirayı geçmesi halinde Kiptaş'a yüzde 30 hasılat payı daha ödenecek.

Referans Bahçeşehir kiler gyo kiptaş