Referans Bahçeşehir / Kiler GYO - Kiptaş

Kiler GYO - Kiptaş firmasının Referans Bahçeşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
referans-bahcesehir-fiyat-teslim

Referans Bahçeşehir fiyatları 280 bin liradan başlıyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 26.11.2016
Aralık 2018 teslim tarihli Referans Bahçeşehir projesinde fiyat listesi, banka kredili kampanya kapsamında 280 bin liradan başlıyor.
Kiler GYO'nun Kiptaş arazisi üzerinde inşa ettiği Referans Bahçeşehir'de daire fiyatları 280 bin liradan başlıyor. Pazartürk'ün yanı başında yükselen projede 2+1 fiyatları ise 480 bin liradan başlangıç gösteriyor. Bu rakamlar, banka kredisi kullanılması durumunda yüzde 12 indirim yapılmış fiyatlar olarak göze çarpıyor.

Şehrin merkezinde, teslim Aralık 2018'de

120 aya varan vade seçenekleriyle yatırımcılardan yoğun ilgi gören Referans Bahçeşehir'de teslim tarihi Aralık 2018 olarak belirlendi. 300 milyon liralık hasılat beklenen proje konumu itibariyle 3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün bağlantı yollarına yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Cadde mağazaları her ihtiyaca cevap verecek

Dairelerin 64 metrekare ile 376 metrekare arasında değişmekte olduğu Referans Bahçeşehir Evleri'nde 465 ev ile 34 cadde mağazası yer alıyor. 25 bin 920 metrekare arsada inşa edilen proje, konumu itibariyle de önemli bir prim potansiyelini içerisinde barındırıyor. Proje bünysinde yüzme havuzu, otopark, oyun alanları, spor alanları, güvenlik gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor.

referans bahçeşehir kampanya referans bahçeşehir fiyat referans bahçeşehir teslim