Real Merter / Oliv Yapı - Vizyon Yapı

Oliv Yapı - Vizyon Yapı firmasının Real Merter projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
oliv yapının güngörendeki real merter projesi

Real Merter yüzde 60 prim vaadiyle satışta!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 08.12.2015
300 milyon liralık ciro hedeflenen Real Merter projesinin tamamlandığında yüzde 60 oranında prim yapması bekleniyor
İstanbul'da tekstil denince akıllara ilk Merter geliyor. Oliv Yapı ve Vizyon Art Yapı, bölgede hayata geçireceği Real Merter'le tekstili tek merkezde toplayacak. 130 milyon liralık yatırım değerine sahip olan projede 300 milyon liralık ciro hedefleniyor.

Yüzde 60 prim yapacak

13,6 milyar dolarlık İstanbul tekstil ve konfeksiyon ihracatının yüzde 20'sini karşılayan Merter'de inşa edilmekte olan projeye yatırımcıların ilgisi büyük. Tamamlandığında yüzde 60 oranında prim yapması beklenen Real Merter'de konutların metrekaresi 4 bin 677 liradan, ticari birimlerin metrekaresi ise 7 bin 14 liradan başlıyor. Projede konut metrekarelerinin 7 bin lirayı aşacağı öngörülüyor.

Satışlar tam gaz devam

Şu ana kadar 55 daire satışının gerçekleştiği projede Rus ve Iraklılarda konut satın aldı. 98 bin metrekare büyüklüğe sahip olacak olan projeyle birlikte Merter'e yıllık 5 milyon ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

2017'de teslim

248 daire ile 155 mağazanın bulunduğu Real Merter projesinin arsası Kütük ailesine ait. Bu kapsamda ailenin projedeki payı yüzde 45 olacak. 2017'nin ilk çeyreğinde tamamlanması beklenen projede satış rakamlarının kısa süre içerisinde artması bekleniyor.

2016 sonunda Zeytinburnu'na dev proje

Projenin yapımcı firmalarından Oliv Yapı, önümüzdeki dönemde Merter'de kentsel dönüşüm projelerine devam edecek. Öte yandan Bakırköy ve Beşiktaş'ta da yeni yatırımlar yapacak olan firma, asıl bombayı 2016 sonunda patlatacak. Oliv Yapı, Zeytinburnu'nda Abdi İpekçi Spor Salonu'nun yanındaki 32 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde karma proje üretecek.

Giderler fiyatlara dahil

Daire fiyatlarının 342 bin lira ile 875 bin lira arasında değiştiği projede konut büyüklükleri 66 metrekare ile 185 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Real Merter'de daire fiyatlarına tapu, KDV, DASK, doğalgaz, elektrik, su abonmanlık giderleri dahil. 

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

real merter real merter fiyatları