Queen Park / Uransan İnşaat

Uransan İnşaat firmasının Queen Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Queen Park blokları

Queen Park ne zaman teslim edilecek?

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 19.01.2015
Urankent’i taçlandıracak toplam 213 konuta sahip Queen Park ile konforlu yaşamda yeni bir dönem başlayacak.
Uran Holding'e bağlı Uransan'ın Ankara'da oluşturduğu Urankent içerisinde yeni bir proje hayata geçiriliyor. Queen Park adı verilen yeni proje, saray konseptiyle dikkat çekiyor. 

Uransan'ın 5. projesi

Henüz lansmana çıkmamasına rağmen büyük ilgi gören Queen Park'la ilgili çalışmaların hızlandığını bildiren Uransan Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, “Birbiri ardına inşa edilen konut projeleri arasından kalitemiz ve yılların tecrübesiyle sıyrılıyoruz. Kendi ismimizle anılan adada hayata geçirdiğimiz beşinci projemiz Queen Park ile Urankent'i taçlandırmaya hazırlanıyoruz. Henüz lansmana çıkmamamıza rağmen Queen Park şimdiden ilgi görmeye başladı” dedi.

gazi çelik
Gazi Çelik

Uransan daha önce Urankent'te restij, Elit ve Mirage Bahçe Konutları'nın ardından son olarak Royal Plus'ı hayata geçirdi. 

Queen Park teslim tarihi

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin bulunduğu Queen Park, 213 daireden meydana geliyor. Dairelerin 2016 Haziran'ında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 

Site içinde neler var?

Hemen önünde 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy Parkı'nın bulunduğu proje içerisinde; yazın üstü açılabilen kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness center, Türk ve Fin hamamı, voleybol ve basketbol sahaları, süs havuzu ve kamelyalar yer alacak.

Queen Park uransan Queen Park ankara urankent