Queen Park / Uransan İnşaat

Uransan İnşaat firmasının Queen Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Queen Park ankara

Queen Park Ankara görücüye çıktı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 13.02.2015
Uransan “aşk”ı Queen Park’la kutladı. 213 konutluk projesi görücüye çıkardı.
Uransan Holding tarafından inşa edilen ve firmanın oluşturduğu siteler bölgesi olan Urankent'te konumlandırılan Queen Park'ın lansmanı gerçekleştirildi. 

14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle “aşk” konseptinin hakim olduğu lansmanlı kokteylde Mahmut Yıldırım ve Fahrettin Çiftçi ise Sezen Aksu konserine bilet kazandı.

20 bin metrekarelik park

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden meydana gelen Queen Park, 213 daireden meydana geliyor. Projenin hemen önünde 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy Parkı bulunuyor.

Queen Park'ın sosyal donatıları arasında; Türk ve Fin hamamı, basketbol ve voleybol sahası, kamelyalar, süs havuzları, yazın üstü açılabilen kapalı yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları mevcut. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Queen+Park'>Queen Park</a> lansmanı

Henüz lansmana çıkmadan büyük ilgi gören Queen Park projesiyle ilgili bilgi veren Uransan Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, “Tüm projelerimizi olduğu gibi Queen Park'ı da aşkla hayata geçiriyoruz. Lansman için en anlamlı konseptin de 14 Şubat Sevgililer Günü olduğuna karar verdik” dedi.

Queen Park urankent satılık daire uransan holding