Queen Central Park / Sinpaş GYO

Sinpaş GYO firmasının Queen Central Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
sinpaş gyonun bomontide inşa ettiği queen projesinin gece görünümü

Queen Bomonti, Cityscape’te görücüye çıkacak!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 29.08.2015
Dubai'de gerçekleştirilecek fuarda tanıtılacak olan Sinpaş Queen Bomonti'nin yabancı yatırımcılardan ilgi görmesi bekleniyor.
Sinpaş GYO'nun uzun süredir üzerinde çalıştığı Bomonti'deki Queen projesi, 8-10 Eylül 2015 tarihlerinde Dubai'de gerçekleştirilecek Cityscape Fuarı'nda görücüye çıkacak. Lüks konsepti ve tasarımıyla ön plana çıkan projede balkon detayına ekstra önem verildi.

sinpaş gyo queen bomonti projesinin balkonlarına ait bir resim

Queen'in şehir manzaralı balkonları böyle olacak...

Kalabalık şehirde taze bir nefes almayı sağlayacak olan Bomonti Queen, 11 bin metrekarelik bahçesiyle dikkat çekiyor. Bomonti Tüneli'nin yanı başında yer alan proje, Beşiktaş, Taksim, Levent gibi merkezlere çok yakın bir konumda yükseliyor.

Cityscape 2015 Fuarı'nda özellikle yabancı yatırımcıların büyük ilgi göstermesi beklenen Queen Bomonti'nin, organizasyondan hemen sonra Türkiye'de satışa açılacağı tahmin ediliyor. İsmini "Kraliçe" anlamına gelen Queen'den alan dev projenin arsasında hafriyat çalışmaları devam ediyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

sinpaş queen bomonti queen bomonti nerede cityscape 2015 queen bomonti