Quattordici / Veryeriler İnşaat

Veryeriler İnşaat firmasının Quattordici projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
deniz manzaralı konut projesi

Quattordici, Çeşme'nin cazibe merkezi olacak

Konut Projeleri Emine Pile 19.01.2016
Veryeriler İnşaat tarafından Çeşme'de hayata geçirilen Quattordici projesi 12 ay yaşam sunmaya hazırlanıyor.
Çeşme'de 4 mevsim yaşamın tadına varmak isteyenler için geliştirilen Quattordici projesi, 6 milyon dolarlık yatırım ile hayata geçiriliyor. İçinde yer aldığı doğa ile uyumlu peyzajı ve önünde göz alabildiğine uzanan Ege manzarası sayesinde, huzurlu bir yaşam arayanlara yıl boyu mavi ve yeşilin her tonuyla çevrelenmiş bir hayat sunan proje, geleneksel mimari anlayışla modern yaklaşımları başarılı bir şekilde bir arada sunuyor. 

8 dubleks villa ve 6 rezidanstan oluşan projede, evlerin konumları göz alıcı manzaradan ve denizden aynı oranda yararlanabilmeleri için özenle ayarlandı. Yaklaşık 3,300 m2 alana kurulan projede, 250/300 m2 arası bahçe içinde yer alan ve ortalama 200 m2'den oluşan evlerin terasları 45m2 ve 60m2 arasında değişiyor.

Fiyatlar 1.350.000 USD'den başlıyor

Ayasaranda Koyu'nda yükselen ve Çeşme merkezine ve Çeşme Marina'ya yürüyüş mesafesinde bulunan projede ayrıca evlerin iç mimari detayları, inşaat aşamasında alınması halinde ev sahibinin zevkine uygun olarak tasarlanabilecek.

Mayıs 2016'da oturuma hazır olacak Quattordici'de fiyatlar 1.350.000 USD ile 1.600.000 USD arasında değişiyor. Veryeriler İnşaat, anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun kredi imkanları sunuyor.

Quattordici