asansor.jpg

Quasar İstanbul'da asansör boşluğu can aldı!

Konut Projeleri emlaktasondakika.com 23.02.2015
Mecidiyeköy'deki Quasar İstanbul projesinde asansör boşluğuna düşen işçi hayatını kaybetti.
Şişli'de çalıştığı inşaatın aydınlatma boşluğuna düşen işçi öldü. Mecidiyeköy'deki bir rezidans inşaatında çalışan Satılmış Yıldız (35), 6. katta iskele kurduğu sırada inşaatın aydınlatma boşluğuna düştü. 

İnşaatın -7. katındaki zemine çarpan Yıldız'ı gören arkadaşlarının durumu bildirmesi üzerine, olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, Yıldız'ın hayatını kaybettiği belirlendi. 

Olay yeri inceleme ekipleri ve cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından, Yıldız'ın cesedi, cenaze aracıyla Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. 

Kazanın yaşandığı inşaata gelen Yıldız'ın yakınları, fenalık geçirdi. Görüntü almaya çalışan basın mensuplarına tepki gösteren Yıldız'ın yakınları, daha sonra inşaattan ayrıldı. 

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekipleri de herhangi bir olumsuzluğa karşı inşaatın önünde önlem aldı. Şişli'de çalıştığı inşaatın aydınlatma boşluğuna düşen işçi öldü. Olay yeri inceleme ekipleri ve cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından, Yıldız'ın cesedi, cenaze aracıyla Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Şişli'de çalıştığı inşaatın aydınlatma boşluğuna düşen işçi öldü. Olay yeri inceleme ekipleri ve cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından, Yıldız'ın cesedi, cenaze aracıyla Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Torun Center'da bugüne kadar 11 işçi öldü!

AA

mecidiyeköy asansör kazası quasar istanbul asansör kazası