doğa madencilik pruva 34 projesi

Pruva 34’ün örnek daireleri ziyaretçilerini bekliyor

Konut Projeleri 18.12.2017 11:19

Doğa Madencilik imzası taşıyan ‘Pruva 34’ projesi Marmara Denizi’nin karşısında İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Bakırköy’de yükseliyor.

İstanbul'un en merkezi ve en değerli lokasyonlarından biri olan Bakırköy'de 62 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde, Doğa Madencilik tarafından inşa edilen ‘Pruva 34' yeşil ile mavinin buluştuğu noktada dikkatleri çekiyor. Bakırköy sahil yolunda yükselen ‘Pruva 34', 7 rezidans, 2 otel ve 1 apart otel olmak üzere toplam 10 bloktan meydana geliyor. 16 ve 17 katlı 7 blokta toplam 239 adet daire bulunuyor. 

Aile konseptine uygun olarak tasarlanan projede 310 metrekare büyüklüğünde 4+1 ve 363 metrekare büyüklüğünde 5+1 daireler mevcut. Tümü deniz manzarasına hakim geniş teraslı rezidans bloklarında her katta 2 daire yer alıyor. Dairelerin birbiri ile tek komşu duvarının mutfak olması da müstakil yaşam konforu sağlıyor. ‘Pruva Aparts' bloğunda ise 1+1 ve 2+1 toplamda 168 home- ofis mevcut.

Pruva 34'ün sahilin en uygun fiyatlı projesi olduğunu vurgulayan Doğa Madencilik Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Ayvacı “güvenli, konforlu ve lüks yaşamın kapılarını aralıyoruz” dedi. 

Haziran 2018'de teslim

İlyas Ayvacı, şehrin merkezinde mavi ve yeşilin iç içe olduğu bir yaşam vaat ettiklerini söyleyerek şöyle devam etti: “Pruva 34'de yer alan dairelerimiz İtalyan mutfak dolapları ile dünyanın 1 numarası ABD üretimi SubZero buzdolabı, Gaggenau marka fırın ve buharlı fırın, ısıtma çekmecesi, ocak ve davlumbaz ayrıca Gaggenau markalı çamaşır ve kurutma makinesi ile Haziran 2018'de teslim edilecek. Akıllı ev ve özel iklimlendirme sistemlerine sahip hem modern, hem fonsiyonel malzeme seçimleri ile dikkat çeken ‘Pruva 34'de uluslararası ödüllü markalardan Villeroy& Boch vitrifiye, Dornbracht bataryalar ve tüm ıslak hacimlerde ithal mermer kaplama kullanıldı. Dairelerimizin konut ruhsatına sahip olması da projenin bölgedeki nadir konut tapulu projeler arasında yer almasını sağlıyor.” 

Metrekaresi 4 bin dolardan başlıyor

Pruva 34'de üst kat daireler dubleks, zemin kat daireler ise bahçe teraslı olarak tasarlandı. Projede yer alan daireler metrekaresi 4 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. ‘Pruva 34'den konut sahibi olmak isteyenlere 60 ay sıfır faizle ödeme avantajı sağlanıyor. Brüt alan metrajı haricinde, tüm dairelere tapu tahsisli 10 metrekare depo alanı ve daire büyüklüğüne göre 3-4 adet kapalı otopark alanı veriliyor. 

Doğa dostu bir yaklaşımla yeşil alana geniş bir yer ayrılması da ‘Pruva 34'ün, dikkat çekici özellikleri arasında yer alıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzu, buhar odaları, saunalar, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası projenin sosyal donatıları arasında bulunuyor. 

Ayrıca sosyal tesis kompleksinde fitness salonu ile birlikte kafe de mevcut. Rezidans bloklar ile apart otel ve otel bloklarının giriş çıkışları, sosyal tesis ve otopark alanları ise ayrı ayrı planlandı.

Pruva 34', Ataköy Marina'ya 1 kilometre, E-5'e 3 kilometre, Avrasya Tüneli'ne 6 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 8 kilometre mesafede yer alıyor.