Propa Vista / Propa İnşaat

Propa İnşaat firmasının Propa Vista projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Propa Vista

Propa Vista'nın örnek dairesi hazır!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 28.11.2016
Deniz ve Adalar manzarasıyla dikkat çeken Propa Vista, Kartal'da konumlandırılıyor.
İstanbul'un yeni yıldızı Kartal'da hayata geçirilen Propa Vista, Propa İnşaat tarafından inşa ediliyor. Propa Vista, sizi diğerlerinden farklı kılmak için İstanbul'un en işlek ulaşım hattı olan E-5'in hemen yanında merkezi konumu ve metroya direkt bağlantısıyla yeni fırsatlar sunuyor.

Propa Vista, Yakacık metrosuna 10 metre, Pendik Marina'ya 3,5 kilometre, Bostancı'ya 11 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 12 kilometre, Kadıköy'e 21, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ise 22 kilometre mesafede yer alıyor. Ayrıca Propa Vista projesinin örnek dairesi gezilmeye hazır.

Propa Vista'da 360 derece deniz manzarası 

'Manzaranın modası geçmez, manzaralı evin fiyatı asla düşmez' şeklinde lanse edilen ve 360 derece kesintisiz deniz manzarasına sahip olan Propa Vista'da dairelerin tümü güney cepheli. İçerisinde pilates ve yoga salonu, spor salonu, cafe, bilardo, masa tenisi, müzik ve sinema odası, açık hava sineması, zen bahçesi, spa, sauna, buhar odası, gözlem terası, çocuk oyun odası, park, günlük kreş Propa Vista içerisinde bulunuyor. 

Kullan-öde sistemi

Propa Vista'da misafir evi, tam ekipmanlı ve donanımlı toplandı odası, tam ekipmanlı ve donanımlı ofis ve mutfak atölyesi 'Kullan-öde' sistemiyle hizmet verecek kişiye özel alanlar şeklinde tasarlandı. 246 daireden oluşan projede teslimler 2018 yılının Aralık ayında başlayacak. 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Propa Vista'da fiyatlar 286 bin TL'den başlıyor.

Propa Vista propa inşaat