Propa Vista / Propa İnşaat

Propa İnşaat firmasının Propa Vista projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Propa Vista

Propa Vista, ‘kullan-öde’ sistemi ile tanıştıracak

Konut Projeleri Emine Pile 19.10.2016
Propa İnşaat tarafından Kartal’da hayata geçirilen Propa Vista projesi, kullan-öde sistemi ile ev alacaklara kolaylık sağlıyor.
Anadolu Yakası'nın en değerkli ilçelerinden Kartal'da inşa edilen Propa Vista, tek blok üzerinde toplam 246 daire olarak hayata geçiriliyor. Daire ve dükkanlardan oluşan Propa Vista 1+1 ve 2+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Ev alacakların hemen her ihtiyacına cevap verecek nitelikte tasarlanan projede Vista Çarşı, Vista Meydan, Vista Plus gibi kullanım alanları bulunuyor. 

PROPA VİSTA'DA DAİRENİZ NASIL OLSUN? 

İstanbul'un yükselen yıldızı Kartal'ın en iddialı projesi Propa Vista'da evlerin tamamı güney cepheye bakarken Marmara Denizi ve Prens Adaları'na hakim konumu ile de dikkat çekiyor. Proje 2+1 daire alanlara "kapalı mutfak", "ebeveyn banyo" veya "balkon" seçme özgürlüğü de sunuyor. 

propa vista

E-5 üstünde 100 metre cephe uzunluğu ve metroya direkt bağlantısıyla bir rahat ulaşım imkanı bulunan Propa Vista projesi kullan-öde sistemi ile de kişiye özel kullanım alanları ile beğeni topluyor. 

Anadolu Yakası'nda ilk defa “kullan-öde” sistemiyle hizmet verecek olan Propa Vista'da 'kullandığınız kadar' ödeyeceksiniz.  

  • Misafir Evi
  • Tam ekipmanlı ve donanımlı toplantı odası
  • Tam ekipmanlı ve donanımlı ofis
  • Mutfak Atölyesi
Propa Vista'da daire fiyatları ise 1+1 dairelerde 286 bin liradan, 2+1 dairelerde ise 533 bin liradan başlangıç gösteriyor. Teslimlerin ise Aralık 2018'de başlaması planlanıyor.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Propa Vista