Başkent Emlak Konutları / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Başkent Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
başkent emlak konutları

'Projenin adını Başkent koymak büyük cesaret'

Konut Projeleri Emine Pile 02.12.2016
Emlak Konut GYO tarafından Ankara Mühye’de inşa edilen Başkent Emlak Konutları’nın basın toplantısına sanatçı Mustafa Ceceli de katıldı.
Başkent'in yeni Bahşkent'i sloganı ile dikkat çeken Başkent Emlak Konutları projesi görücüye çıktı. Projenin basın toplantısına reklam yüzü olan sanatçı Mustafa Ceceli de katıldı. Ceceli lansmanda önemli açıklamalarda bulundu.

Mustafa Ceceli, projenin lokasyonunn önemine değindi ve Başkent Emlak Konutları'nın adını Başkent koymanın büyük bir cesaret olduğunu belirtti. 

MUHTEŞEM BİR PROJE OLACAK

Ceceli "Magazin konuşmalarına alışık olduğumuz için böylesine ciddiyeti yüksek ve büyük bir projenin basın toplantısına belki de ilk defa katılıyorum. Ankara doğumluyum ve 20 yaşıma kadar da Ankara'da yaşadım. Hatta üniversite zamanlarımda da projenin yapıldığı Mühye'nin orada oturdum. Aşağıdaki gecekondu bölgesini de çok iyi biliyorum. Barınma ihtiyacı, ekonomiye canlılık katan temel unsur. Tüm temel ihtiyaçlar da bundan sonra başlıyor. Benim için duygusal da bir tarafı oldu. Kendi doğduğum, büyüdüğüm bölgeye çok yakın bir yerde. Ekonomiyi daha da canlandıracak bir projenin içinde olduğum için çok mutluluk duyuyorum.  

Birleşmiş Milletler verilerine göre dünyada 100 milyondan fazla evsiz insan var. Düşünürsek başınızı sokacak bir evinizin olması ne kadar büyük bir nimet" açıklamasında bulundu.

"Başkent, kelime olarak taşıması zor bir anlama sahip. Bununla beraber bu projenin adını Başkent koymak çok büyük bir cesaret. Göründüğü kadarıyla bittiği zaman muhteşem bir proje olacak" dedi. Çok hızlı bir ekiple çalıştıklarını belirten Mustafa Ceceli, projenin satılmasının da hızlı olmasının temennisinde bulundu. 

başkent emlak konutları murat kurum mustafa ceceli