mistral
Haberler / Konut Projeleri / PRJ Gayrimenkul Mistral Towers’a danışmanlık yapacak

PRJ Gayrimenkul Mistral Towers’a danışmanlık yapacak

Konut Projeleri 07.07.2017 14:48

Mistral Gayrimenkul, PRJ Gayimenkul Danışmanlığı ile sözleşme imzalandığını KAP’ta yayımladığı bildiriyle açıkladı.

Mistral Gayrimenkul ile PRJ Garyrimenkul Danışmanlığı arasında 30 Haziran 2017'de sözleşme imzlandı.
Sözleşmeye göre; PRJ Gayrimenkul Danışmanlığı Mistral Gayrimenkul'a İzmir Konak'ta hayata geçirilen Mistral Towers projesinde alım-satım ve kiralama işlerinde danışmanlık yapacak.

Mistral Gayrimenkul'un Kamuoyu Aydınşlatma Platformu(KAP)'nda yer alan açıklaması şu şekilde:

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi ("Şirket") Yönetim Kurulu üyeleri 30.06.2017 tarih ve 2017/12 nolu karar ile, PRJ Gayrimenkul Danışmanlığı Ltd. Şirketi'nden şirketimize ait İzmir ili Konak İlçesi, 24N-II-C-D, 8 pafta, 8625 Ada, 7 Parsel'de kayıtlı arsa üzerinde oluşturan Mistral Towers isimli konut-işyeri projemizde yer alan bağımsız bölümlerin satışı ve şirketimizin yazılı talebi doğrultusunda belirlenecek bağımsız bölümlerin kiralanması konusunda hizmet ve destek alınmasına, anılan şirket ile sözleşme imzalanmasına ve bu sözleşmenin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayımlanmasına karar vermiştir.

İzmir Mistral Towers projesi; rezidans, ofis ve açık hava yaşam merkezlerinden oluşup farklı mimarisiyle dikkat çekiyor. Ultra lüks hizmetlerin bir arada sunulduğu projede konut ve ofislerin yanı sıra 2 katlı çarşı da bulunuyor.
İzmir Mistral'de yer alan 1+1 daireler 350 bin 900 dolardan, 2+1 daireler 445 bin dolardan, 3+1 daireler ise 615 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede yer alan daireler banka kredisine uygun durumda.
LEED Sertifikası bulunan İzmir Towers projesinde 5 yıldızlı otel hizmeti de sunulacak. Körfez manzarasına sahip olan proje 300 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirildi.

Sözleşme detayları için tıklayın