Prince Homes / Gülsever İnşaat

Gülsever İnşaat firmasının Prince Homes projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Prince Homes site içi görüntüsü

Prince Homes Gürpınar'da 260 bin TL'ye

Konut Projeleri Sinem Öztürk 23.01.2016
Gülsever İnşaat imzası taşıyan Prince Homes Gürpınar projesinde 2+1 daire fiyatları 260 bin TL'den başlıyor.
Gürpınar'ın merkezinde inşa edilen Prince Homes projesi 7 blok 168 konuttan meydana geliyor. Projede 2+1, 3+1 dairelerin yanı sıra 4+1 dubleks daireler bulunuyor. Dairelerin brüt alanları 85 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor. Kaba inşaatı hızla devam eden projede teslimler 2016 yılının sonunda yapılacak.

Tam bir aile projesi 

Denize yakın bir noktada inşa edilen Prince Homes, tam bir aile projesi olarak tasarlandı. 6 katlı konak tarzında inşa edilen projede 1+0 ve 1+1 dairelere yer verilmedi. Prince Homes Gürpınar'da bahçe katı dairelerin fiyatları 260 bin TL'den başlıyor. Ara kat 2+1'ler 300 bin liradan, 3+1 daireler 400 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projedeki en yüksek daire fiyatı ise 700 bin TL. Projede kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Prince Homes projesinin ortak alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, fitness salonu, basketbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları bulunuyor. Daireler ankastre ürünler, Hilton banyo dolabı, mutfak dolabı, klima ile teslim ediliyor.

Prince Homes Gülsever İnşaat