Portre Sahil / Özdemir İnşaat - Akbulut İnşaat - Arma Yapı

Özdemir İnşaat - Akbulut İnşaat - Arma Yapı firmasının Portre Sahil projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Portre Sahil, Portre Sahil nerede, Portre Sahil ödeme planı, Portre Sahil fiyatları

Portre Sahil ödeme planı

Konut Projeleri İlknur Ekelik 23.01.2017
Portre Sahil ödeme planı kapsamında yüzde 30 peşinat ile teslim tarihine kadar taksit imkanı bulunuyor.
Portre Sahil Pendik'te, Akbulut İnşaat ile Arma Yapı ve Özdemir İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor. 142 adet daireden meydana gelen Portre Sahil, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Portre Sahil'de yer alan daire büyüklükleri 95 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiyor.

5 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Portre Sahil teslim tarihi olarak 2018 yılı veriliyor.  İnşaat çalışmalarına Ekim 2017'de başlanması beklenen Portre Sahil'de 12 farklı metrekare daire tipi yer alıyor. 

Portre Sahil özellikleri arasında spor alanları, deniz manzarası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, açık ve kapalı yüzme havuzu, adalar manzarası, güvenlik ve kafe yer alıyor. Ankastre beyaz eşyalarla beraber teslim edilmesi planlanan Portre Sahil'de ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer, balkon bulunuyor.

Portre Sahil ödeme planı ve fiyatları

Yüzde 30 peşinat ve teslime kadar vade imkanı bulunan Portre Sahil'de fiyatlar 499 bin 500 TL ile 1 milyon 89 bin TL arasında değişiyor.

 

Portre Sahil Portre Sahil nerede Portre Sahil ödeme planı Portre Sahil fiyatları