eston şehir koru projesi

Polatyol’dan Bahçeşehir’e 1090 konutluk proje!

Konut Projeleri 13.12.2017 15:32

Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul firmalarından Polatyol, İstanbul Bahçeşehir’de Eston Şehir Koru’yu hayata geçiriyor.

Polatyol imzasıyla hayata geçirilen Eston Şehir Koru, 44 bin metrekarelik alanda yükseliyor. 1090 konut bulunan Eston Şehir Koru'da; Villa, Katlı Villa, 5 katlı Koru Konakları ve 7-8 katlı Koru Evleri ve 31 ticari ünite yer alıyor. Geniş bir yelpazede daire seçenekleri bulunan projede 2+1'den 5,5+1'e kadar daire tipleri bulmak mümkün. Daire büyüklüklerine göre fiyatların değiştiği Eston Şehir Koru'da daireler 640 bin liradan başlıyor, 1 milyon 500 bin liraya kadar çıkıyor.

Eston Şehir Koru'da lokasyon avantajı!

3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü şehre bağlayan yollara kolay ulaşılabilen Eston Şehir Koru projesi metro hattı ve hızlı trene yakınlığıyla avantaj sağlıyor. Türkiye'nin en özel okulları Bilfen Koleji, Doğa Koleji, FMV Işık Okulları, Bahçeşehir Koleji, MEF Okulları, Alkev ve İstanbul Community School, Eston Şehir Koru'ya sadece birkaç dakika uzaklıkta.

Eston Şehir Koru'nun sosyal donatıları arasında; çocuk oyun alanları, restoranlar, kafeler, spor ve sağlık merkezleri bulunuyor.