Plus Life Kozyatağı / Medel Yapı

Medel Yapı firmasının Plus Life Kozyatağı projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Plus Life

Plus Life Kozyatağı'nda satışlar başladı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 17.09.2015
Plus Life, son yıllarda gelişimi dikkat çeken Kozyatağı'nda yükseliyor.
Medel Yapı imzasıyla Kadıköy - Kozyatağı'nda inşa edilen Plus Life, 75 konuttan oluşuyor. 2.700 metrekare üzerinde yükselen Plus Life'ın inşaat alanı 12 bin metrekare olarak belirlendi. 

19 katlı tek bloktan oluşan projede 75 konut bulunuyor. 1+1, 3+1 ve 3+2 dubleks konutların alanları 77 metrekare ile 235 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Plus+Life'>Plus Life</a> kozyatağı

Plus Life nerede?

Plus life, ana caddelerin ve bağlantı yollarının tam ortasında, metro, metrobüs gibi toplu taşıma olanaklarına yakın, şehrin merkezine erişimin kolay olduğu bir bölgede yer alıyor. 

Proje, metro istasyonuna 8 dakika, Optimum AVM'ye 10 dakika, Kozzy AVM'ye 8 dakika, Medical Park Hastanesi'ne 6 dakika, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'ne 8 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 29 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 17 dakika mesafede yer alıyor. 

Plus Life'ın mimarisi WAF'da (Dünya Mimarlık Festivali) finale kalan mimar Salih Çıkman Mental Design Works imzasıyla tasarlandı.

Plus Life Medel Yapı WAF