<

Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa'nın değerine değer katacak

Konut Projeleri Emine Pile 24.09.2015
Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da daire fiyatları 610 bin liradan başlangıç gösteriyor.
Türkiye'nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi niteliğine sahip Piyalepaşa İstanbul, bölgenin değerine değer katıyor. İstanbul'un en eski, en tarihi semtlerinden Piyalepaşa'da yükselen proje konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağından oluşuyor.

Dairelerin fiyatı 610 bin liradan başlıyor

Piyalepaşa İstanbul'da farklı kullanım alanları bir arada yer alıyor. Açık alanı kapalı alanla ustalıkla buluşturan projede 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. 82 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilecek olan Piyalepaşa'da 190 adet rezidans bulunuyor. Konut alanı 107 bin metrekare, ofis alanı 50 bin metrekare, otel alanı 34 bin metrekare, alışveriş alanı ise 31 bin metrekare olarak belirlenen projede 1+0 dairelerin başlangıç fiyatı ise 610 bin liradan başlangıç gösteriyor. 

 

Piyalepaşa İstanbul Piyalepaşa Gayrimenkul