piyalepaşa istanbul

Piyalepaşa İstanbul’un yeni daireleri erken satışta!

Konut Projeleri 06.04.2017 15:13

Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesinde daireler 60 ay 0 faizle erken satışta.

İstanbul'un en eski semtlerinden Beyoğlu'nda Piyalepaşa'da inşa edilen Piyalepala İstanbul'da yeni daireler erken satışa sunuldu. Konutları, rezidansı ve alışveriş sokağı ile koca bir semti andıran proje Beyoğlu'nun kalbinde yükseliyor.

Gördüğü yoğun ilgi nedeniyle yeni dairelerini planladığından daha erken satışa sunan Piyalepaşa İstanbul 2. Etap'ta özel olarak hazırlanan kampanya ile avantajlı ödeme seçenekleri de bulunuyor. 

Piyalepaşa İstanbul'da 2. Etap satışına özel olarak hazırlanan kampanyada ister yüzde 35 peşin, 60 ay 0 faiz; ister yüzde 35 peşin 120 ay 0.45 faiz seçeneğiyle ev sahibi olunabiliyor.

Büyük ve geniş ailelere hitap eden yeni bloklarda 3+1 ve 4+1 dairelerin çoğunlukta olduğu Piyalepaşa İstanbul'da dairelerin metrekare birim fiyatları 10 bin 500 liradan başlangıç gösteriyor. Toplam 205 daireden oluşan Piyalepaşa İstanbul 2. etap yatırmcısına yüksek kazanç getirecek.