Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa İstanbul'un örnek dairesini boyutlandırdık!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 10.11.2016
Piyalepaşa İstanbul projesinin 1+1 örnek dairesi görücüye çıktığı günden bu yana oldukça yoğun ilgi gördü. Örnek daireyi sizin için 3D görüntüledik...
İstanbul - Piyalepaşa semtini adeta yeniden şekillendiren Piyalepaşa İstanbul projesinin örnek dairesini sizler için 3D görüntüledik. 

760 konuttan meydana gelen Piyalepaşa İstanbul, 2018 yılının Ocak ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek. Ancak öncesinde projede yer alacak daireleri elbette bir örnek daire oluşturarak müşterilerine sundu. Kullanılan malzemeler ile birlikte iç mimariyi görme fırsatı bulan konut yatırımcısı da Piyalepaşa İstanbul'un satış ofisine giderek örnek daireyi gezebiliyor. 

Emlaktasondakika.com olarak Piyalepaşa İstanbul'un örnek dairesini 3D görüntüledik ve bilgisayar ekranınızın başında adım adım gezmenize olanak sağladık. 

82 bin metrekare arsa üzerine kurulan Piyalepaşa İstanbul'da 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. 800 milyon dolar yatırım değerine sahip olan projede konutların metrekare fiyatları 9 bin 500 TL'den, rezidansların metrekare fiyatları ise 10 bin 500 TL'den başlangıç gösteriyor. 

Piyalepaşa İstanbul'un en dikkat çekici özelliği ise özlenilen semt hayatını yaşatacak olması. Konut, rezidans, ofis ve oteliyle yeni bir semt olarak görülen Piyalepaşa İstanbul'un alışveriş caddesinde bakkal, simitçi, manav, kafe gibi İstanbulluların özlemini duyduğu semt hayatı canlanacak.

Piyalepaşa İstanbul polat holding