Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
piyalepasa-istanbul-nerede

Piyalepaşa İstanbul’la bir semt yeniden inşa ediliyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 28.11.2016
2018 yılında teslimleri başlayacak olan Piyalepaşa İstanbul'da daire fiyatları 706 bin 200 liradan start alıyor.
Beyoğlu'na bağlı Piyalepaşa bölgesinde kentsel dönüşüm çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Polat markasıyla dönüşen ve yenilenen Piyalepaşa bölgesinde konut satışlarında ilgi büyük. 82 bin metrekare arsada inşa edilmekte olan Piyalepaşa İstanbul, Beyoğlu'na yeni bir yüz kazandıracak.

Tarihin en eski semtlerinden birisi olan Piyalepaşa, bugün şehrin yeni merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Taksim, Levent, Beşiktaş gibi merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkan Piyalepaşa İstanbul'un yüzde 48'lik bölümü yeşil alandan meydana geliyor.

Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden izler taşıyan Piyalepaşa İstanbul projesinde konut, rezidans, otel, ofis ve alışveriş sokağı bulunuyor. Cazip ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmanın kolaylaştığı Piyalepaşa İstanbul Evleri'nde konut bölümünün fiyatları 971 bin 600 liradan, rezidans bölümünün fiyatları ise 706 bin 200 liradan başlıyor.

 

piyalepaşa istanbul fiyatları piyalepaşa istanbul teslim tarihi