Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa İstanbul'da kişiye özel yüzlerce ödeme seçeneği!

Konut Projeleri Emine Pile 12.10.2016
İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Piyalepaşa'da hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, yüzlerce ödeme seçeneğiyle yatırımcılarını bekliyor.
Polat güvencesiyle inşa edilen Piyalepaşa İstanbul, yüzlerce ödeme seçeneği sunduğu kampanyasıyla dikkat çekiyor. Konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı'ndan (AVS) oluşan proje tüm ihtiyaç ve beklentilere hitap ediyor. 1+1'dan 4+1'e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 760 konut ve 190 rezidans yer alıyor.

24 aya kadar yüzde 0 faiz 

Ödeme konusunda kişiye özel çok sayıda ayrıcalığın sunulduğu Piyalepaşa İstanbul'da konutlar 837 bin TL'den, rezidanslar ise 700 bin TL'den başlıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler herhangi bir kredi masrafı ödemeden 24 aya kadar yüzde 0 faiz, 60 aya kadar yüzde 0,42, 120 ay arasında ise yüzde 0,70 faiz oranlarıyla ödeme planını şekillendirebiliyor. Piyalepaşa İstanbul'da, bu ödeme seçeneklerinin yanı sıra kişiye özel farklı yüzlerce ödeme planı da yapılabiliyor.

Projeden yatırım yapmak isteyenler, Piyalepaşa İstanbul Satış Ofisi'nde yer alan örnek daireleri birebir deneyimleyerek daire-konut seçimlerini de yapabilirler.

Piyalepaşa İstanbul Polat