Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
piyalepasa

Piyalepaşa İstanbul'da cazip ödeme seçenekleri!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 09.09.2017
Özel sektörün gerçekleştirdiği en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul'da fiyatlar 793 bin 200 liradan başlıyor.
Polat markasının 60 yıllık köklü geçmişini ve gücünü arkasına alarak, İstanbul'un tarihi Piyalepaşa semtinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Mimari konsepti ve konumuyla eşsiz bir yaşamın kapılarını aralayan dev projede fiyatlar 793 bin 200 liradan başlıyor.

Banka kredisi de var, sıfır faizli ödeme de

Banka kredisi kullanımına uygun olan Piyalepaşa İstanbul'da şirket bünyesinde de ödeme yapmak mümkün. Yüzde 35 peşinat verilmesi durumunda kalan bölüm 24 ayda sıfır faizle, yüzde 50 peşinat verilmesi durumunda ise kalan bölüm 36 ayda sıfır faizle tamamlanıyor.

En büyük kentsel dönüşüm projesi

Garanti Bankası, İş Bankası ve Ziraat Bankası ile anlaşması bulunan Piyalepaşa İstanbul'da konut ve rezidansların dışında alışveriş caddesi, ofis ve otel gibi alanlarda yer alıyor. Piyalepaşa İstanbul, özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük konut projesi olma özelliğini taşıyor.

piyalepaşa istanbul piyalepaşa istanbul fiyatları