Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa İstanbul teslim tarihi!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 16.04.2015
Piyalepaşa Gayrimenkul imzasıyla Beyoğlu'nda inşa edilen Piyalepaşa İstanbul 82 bin metrekare arsa üzerine kuruldu.
ESD - İstiklal Caddesi'ne rakip olarak gösterilen Piyalepaşa İstanbul, Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olacak.

Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden izler taşıyan projede metrekare birim fiyatları 7 bin 500 lira ile 8 bin 500 lira arasında değişkenlik gösteriyor.

Konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağından meydana gelen karma kullanımlı proje Piyalepaşa İstanbul, dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM'de görücüye çıkmıştı.

 

Ulaşımı kolay...

2018 yılının Ocak ayında sahiplerine teslim edilmesi hedeflenen proje, merkezi konumda olduğundan ulaşımı oldukça kolay...

Piyalepaşa İstanbul, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kağıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın konumuyla da dikkat çekiyor.

190 adet rezidansın yer aldığı Piyalepaşa İstanbul, 2 bin 500 metrekareden oluşan kapalı sosyal tesis alanında; kapalı basketbol sahası, kapalı havuz, fitness salonu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası ve spa hizmetleri yer alıyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

Piyalepaşa İstanbul Piyalepaşa İstanbul teslim tarihi Piyalepaşa İstanbul fiyat Beyoğlu kentsel dönüşüm