piyalepaşa istanbul

Piyalepaşa İstanbul tam gaz devam!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 13.06.2015
Beyoğlu'nun en önemli kentsel dönüşüm projelerinden olan Piyalepaşa İstanbul'da metrekare fiyatı 7 bin 500 liradan başlıyor.
Polat Holding bünyesindeki Piyalepaşa Gayrimenkul'ün kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirmekte olduğu Piyalepaşa İstanbul projesinde satışa sunulan bölüme ilgi devam ediyor. Metrekare birim fiyatlarının 7 bin 500 lira ile 8 bin 500 lira arasında değiştiği proje 82 bin metrekare büyüklüğe sahip alanda yükseliyor.

Yüzde 25 peşinat verip kalan bölümün konut kredisiyle kapatıldığı Piyalepaşa İstanbul Evleri'nde teslimle r 36 ay sonra gerçekleştirilecek. 55 metrekare ile 207 metrekare arasında değişen daire türlerinin yer aldığı dev projede ayrıca 4 yıldızlı otel, konut, rezidans, ofis ve alışveriş caddeleri olacak.

Taksim, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı, Beşiktaş gibi merkezlere yakın konumuyla ön plana çıkan Piyalepaşa İstanbul, konseptiyle tüm ihtiyaçlara cevap verecek. 800 milyon dolarlık yatırım büyüklüğüne sahip olan projede ayrıca yüzde 1 KDV avantajı da sunuluyor.

Tasarımı dünyaca ünlü ödüllü mimar Murat Kader tarafından gerçekleştirilen Piyalepaşa İstanbul, Beyoğlu bölgesinin çehresini değiştirecek.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

piyalepaşa istanbul fiyatları piyalepaşa istanbul kentsel dönüşüm