Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Piyalepaşa İstanbul projesi

Piyalepaşa İstanbul basın karşısına çıkıyor

Konut Projeleri Emine Pile 05.11.2015
Türkiye’nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi “Piyalepaşa İstanbul” 11 Kasım Çarşamba basınla bir araya geliyor
İstanbul'un en eski ve en değerli semtlerinden Beyoğlu'nda Polat tecrübesi ve güvencesiyle hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul için basın toplantısı düzenleniyor. İlk TV reklam filminin ön gösteriminin yapılacağı, proje detaylarının ve satış bilgilerinin paylaşılacağı basın toplantısı 11 Kasım günü saat 10.00'da Piyalepaşa İstanbul satış ofisinde gerçekleştirilecek.

Basın toplantısı Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel ve projenin mimarı iki design group Yönetici Ortağı Y. Mim. Murat Kader'in katılımı ile gerçekleştirilecek. 

Piyalepaşa İstanbul projesinde neler var? 

Piyalepaşa Gayrimenkul'ün daire, rezidans ve ofis konseptinde hayata geçirdiği Piyalepaşa İstanbul projesi 82 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan projede daire büyüklükleri ise 55 metrekare ile 207 metrekare arasında değişiyor. 760 konuttan meydana gelen Piyalepaşa İstanbul'da teslimler Ocak 2018'de başlayacak. 

Piyalepaşa İstanbul