Pırlanta Göztepe / Erkan İnşaat

Erkan İnşaat firmasının Pırlanta Göztepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Pırlanta Göztepe

Pırlanta Göztepe'de fiyatlar belli oldu!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 04.06.2015
Pırlanta Göztepe'de fiyatlar belli olurken, 6 Haziran'da düzenlenecek temel atma törenine özel yüzde 10 indirim uygulanacak.
Fikirtepe'deki kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Pırlanta Göztepe'nin temel atma töreni 6 Haziran'da yapılacak.Temel atımına özel olarak konutlarda yüzde 10 indirim uygulanacak. 446 ferah yaşam alanı oluşturma hedefiyle yola yolan Erkan Grup, Pırlanta Göztepe'de 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri oluşturuyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=P%c4%b1rlanta+G%c3%b6ztepe'>Pırlanta Göztepe</a>

34 mağazalık bir çarşının da yer alacağı Pırlanta Göztepe'de 800 araçlık otopark mevcut. Arsa alanı 13 bin metrekare olan projenin mimari tasarımını Ömer Çamoğlu üstlendi. 

Pırlanta Göztepe fiyatları;

1+1 daireler 540 bin TL ile 758 bin TL,
2+1 daireler 809 bin TL ile 1 milyon 413 bin TL,
3+1 daireler 1 milyon 413 bin TL ile 2 milyon arasında değişiyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=P%c4%b1rlanta+G%c3%b6ztepe'>Pırlanta Göztepe</a>

Pırlanta Göztepe'de teslimler 2017 yılının Mayıs ayında gerçekleştirilecek. Banka kredili ödemenin yapılabildiği proje 3 blok halinde yükseliyor.

Sitenin sosyal alanları arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness center, Türk hamamı, market, sauna, yürüyüş parkuru ve güneşlenme terası sıralanıyor.

Pırlanta Göztepe