göktürkte inşa edilen pine homes projesinin havadan görünümü

Pine Homes Göktürk'te 450 bin liraya 1+1!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 29.08.2015
Sur İnşaat'ın Eyüp Göktürk'te 3. havalimanı ve 3.köprü bağlantı yolu üzerinde inşa ettiği Pine Homes'ta fiyatlar, konut büyüklüklerine göre değişiyor.
İstanbul'da Eyüp'e bağlı Göktürk bölgesinde bir yeni proje daha yükseliyor. Pine Homes Göktürk isimli yatırım, konumu ve mimarisiyle dikkat çekiyor. 3. Havalimanı ve 3. Köprü bağlantı yoluna çok yakın bir bölgede inşa edilen Pine homes sosyal donatı alanlarıyla da ön plana çıkıyor.

sur inşaatın yeni projesindeki yüzme havuzu

Pine Homes'ta yüzme havuzu da bulunuyor...

2 bin 370 metrekare büyüklüğe sahip arsa üzerinde konumlandırılan projede 1+1, 2+1, 3+1 dairelerle birlikte dubleks daire seçenekleri de yer almakta. Emlaktasondakika.com'un haberine göre toplamda 68 bağımsız birimin olacağı konut projesi 24 saat güvenlik hizmeti de sağlıyor.

göktürk pine homes projesinin dış görünümü

Pine Homes, az katlı mimarisiyle dikkat çekiyor...

Mesa Yankı Evleri, Mesa Kemerburgaz, Doğa Country, Mesa Studio Plaza gibi projelerin yanında yükselen Pine Homes'ta 1+1 dairelerin fiyatları 450 bin lira ile 500 bin lira arasında değişirken 2+1 konutlarda rakam 700 bin liradan başlayıp 820 bin liraya kadar artış gösterebiliyor. 3+1 konutlarda rakamlar büyüklüklerine göre değişirken ortalama fiyat 1 milyon lira civarında.

göktürkteki pine homes projesinin fitness centerı

Projede tüm ayrıntılar düşünüldü...

1.5 ay önce inşaatı başlayan Pine Homes projesinde temel süreci tamamlandı. Otopark, güvenlik, yüzme havuzu, spor alanları gibi birçok seçeneğin bulunduğu Göktürk Pine Homes, Sur İnşaat imzası taşıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=pine+homes+g%c3%b6kt%c3%bcrk'>pine homes göktürk</a> önündeki yeşil alan

Projenin önünde geniş bir yeşil alan mevcut...

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

pine homes göktürk pine homes göktürk fiyatları