Piazza / Rönesans Gayrimenkul

Rönesans Gayrimenkul firmasının Piazza projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
piazza

Piazza Maltepe'nin yüzde 35'i 3 haftada satıldı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 01.11.2016
Rönesans Gayrimenkul'ün Maltepe projesi Piazza'da bulunan konutların yüzde 35'i 3 haftada sahiplerini buldu.
Lansmana çıktığı günden bu yana yoğun ilgi gören Rönesans Gayrimenkul Yatırım'ın Maltepe'de inşa ettiği Piazza'da rezidans dairelerinin yüzde 35'i kısa sürede satıldı. Kesintisiz yaşam konsepti ile bölgeye yeni bir soluk kazandırmaya hazırlanan Piazza, adalar manzaralı 29 kattan oluşan 230 dairelik konut bloğu, 21 katlı ofis bloğu ve açık alanların yer aldığı alışveriş merkezinden oluşuyor.

Alışveriş merkezi, ofis ve konut bölümlerinden oluşan Piazza'da 59 ila 135 metrekare arasında değişen 1+1 daireler, 96 ila 157 metrekare arasında değişen 2+1 daireler, 152 ila 214 metrekare arasında değişen 3+1 daireler bulunuyor. Projede konutların 2018 yılının Mart ayında teslim edilmesi planlanıyor. 450 bin TL'den başlayan konut fiyatlarıyla dikkat çeken Piazza'da liste fiyatları üzerinden peşin alımlarda yüzde 12 indirim, teslime kadar şirket içi vadeli ödeme seçeneği ve yüzde 5'ten başlayan peşinatlarla konut sahibi olma gibi ayrıcalıklar sunuluyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=r%c3%b6nesans+piazza'>rönesans piazza</a>

Piazza yatırımcıların dikkatini çekiyor

Piazza'nın karma kullanım projesi olmasının avantajları, ulaşım kolaylığı, mimari konsepti ile birlikte alışveriş merkezi ve ofis çalışanlarının yaratacağı potansiyel, yatırımcının ilgisini projeye yönlendirdi. Ortalama 5 bin beyaz yakalının çalışması beklenen projede konut yatırımcısının yüksek kira getirisi kazanacağı öngörülüyor.

Açık meydan katıyla keyifli bir alışveriş yaşatıyor

Piazza yerli ve yabancı dünya markalarının yer aldığı bir alışveriş merkezi olmasının yanı sıra kafe ve restoranlarla çevrili meydan alanıyla da keyifli vakit geçirilebilecek bir proje olacak. Yaklaşık 56 bin metrekare kiralanabilir alanı olan alışveriş merkezinde 160 mağaza ve 27 restoran bulunuyor. Alışveriş merkezinin yıllık 16 milyon ziyaretçisi  bin 500 civarında çalışanı olacağı öngörülüyor.

Piazza kesintisiz bir yaşamın kolaylığını sunuyor

Piazza'da yer alan toplam 36 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan 21 katlı ofis bloğu kullanıcılara alışveriş merkezi ve konut bloğuyla kesintisiz bir yaşamın kolaylığını sağlıyor. Rönesans Gayrimenkul Yatırım'ın bilgi ve deneyimiyle hayata geçirdiği A+ sınıfı ofis bloğunda tek katta 3 bin 250 metrekareye varan kiralanabilir alanlar yer alıyor. Katlarda teras kullanımının da bulunduğu blok aynı zamanda çevre dostu binalara verilen Leed Gold Sertifikası adayı. Kurumsal firmalara kiralanması düşünülen Piazza'nın ofis bölümünde 3 bin 500 beyaz yakalının çalışması bekleniyor.

Direkt metro bağlantısı kapınızda 

Proje içerisinde yer alacak metro bağlantısı ile ulaşım yönünden oldukça rahat bir imkan sunan Piazza, bu bağlantı sayesinde şehrin birçok noktasına kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı'na 20 km, sahil yoluna 3 km mesafede. E5 ulaşım hattı üzerinde yer alan proje 2 bin 400 araçlık kapalı otoparkı ile ziyaretçilerine kolaylık sunuyor.

Piazza rönesans maltepe rönesans piazza