Skycity Denizli / Pera GYO

Pera GYO firmasının Skycity Denizli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
skycity-denizli

Pera GYO, Skycity Denizli için D.A.B Mühendislik'le anlaştı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 11.10.2016
Denizli'de hayata geçirilecek olan Skycity projesi için Pera GYO, D.A.B Mühendislik'le imzayı attı.
Denizli'de daha önce birçok projenin altına imzasını atan Pera GYO, Skycity ile ilgili KAP'a açıklama yaptı. D.A.B Mühendislik'le proje için anlaştığını duyuran firmanın bildirisi şu şekilde;

"Şirketimiz portföyünde bulunan ve üzerinde Sümerpark Alışveriş Merkezinin faaliyette bulunduğu Denizli İli, Merkezefendi İlçesi, Sümer Mahallesi, Çal Caddesi N1 adresindeki 47709 m2 alana sahip 6226 Ada, M22A22B2D Pafta, 1 Parsel üzerinde, Alışveriş Merkezi'nin yanında inşa edilecek ve toplam 232 bağımsız bölümden oluşacak ofis blokları projesi kapsamında 140 bağımsız bölümden oluşan B Blok ince inşaat işlerinin tamamlanmasına talipli firmalarla yapılan görüşmeler sonucunda, en uygun fiyat teklifini veren D.A.B. Mühendislik Hizmetleri Mimarlık İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile İnce İnşaat İşlerinin Tamamlanmasına Dair Sözleşme bugün (11.10.2016) imzalanmıştır."

pera gyo skycity denizli skycity denizli nerede