Cebeci Residence / Cebeci Group

Cebeci Group firmasının Cebeci Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
En İyi Devam Eden Çok Katlı proje

Pendik’in incisi Cebeci Residence'ta beklenen gün yaklaştı!

Konut Projeleri Emine Pile 12.02.2015
Cebeci Group tarafından modern ve göz kamaştıran bir mimari ile hayata geçirilen Pendik Cebeci Residence’ta satışlar resmen başlıyor.
Pendik'te denize en yakın manzarası olan Cebeci Residence adeta leb-i derya daireleriyle ev sahiplerine günün yorgunluğunu unutturacak. Arsa alanı 5 bin 75 metrekare olan ve 1+1'den 4+1'e kadar her ihtiyaca uygun, konforlu yaşam alanları sunacak olan proje, 2 blokta 126 daireden meydana geliyor. 

Ödüllü proje bölgenin çehresini değiştirecek 

Pendik'te Cebeci Group tarafından hayata geçirilmekte olan Pendik Cebeci Residence projesi, Sign of the City Awards Ödül Töreni'ne damga vurdu.

Hürriyet tarafından düzenlenen Sign of the City Awards Ödül Töreni'nde 'En İyi Devam Eden Çok Katlı' proje ödülünü alan Cebeci Group Gayrimenkul imzalı Pendik Cebeci Residence, eşsiz mimarisi ve lüks tasarımıyla ön plana çıktı. Pendik bölgesinin çehresini değiştiren proje sahip olduğu sosyal donatı alanlarıyla da dikkatleri çekti. 

Modern mimarisiyle, havaalanına, sahile, alışveriş merkezlerine çok yakın bir konumda bulunan Cebeci Residence, ulaşımı ile de yatırımcıların gözdesi haline geliyor. 

Her yer size yakın!

Sabiha Gökçen Havalimanı TEM bağlantısı ile bulunmaz bir ulaşım kolaylığı sağlayan Pendik Cebeci Residance, üniversitelere, okullara, alışveriş merkezlerine ve hastanelere de çok yakın konumda yer alıyor. Böylece zaman tasarrufu ile de yaşamınız kolaylaşıyor. 

Şehrin karmaşasından uzak ama şehrin hemen yanıbaşında bir yaşam hayal edenlere kusursuz bir proje sunan Cebeci Group, özel tasarım bahçe balkonlar ile gökyüzünde bahçe keyfi sunuyor ve günün yorgunluğunu unutturuyor. Cebeci kalitesinin sunulduğu tüm dairelerde ferahlık ve fonksiyonellik ön planda tutuluyor.

Benzersiz bir hayata kapı açan projede satışlar ise 16 Şubat Pazartesi günü değerli yatırımcıların huzuruna sunuluyor.  

Pendik Cebeci Residence İletişim Bilgileri;
Web    : http://www.cebecigy.com.tr/
Telefon: 444 6 249

Cebeci Residence Pendik Cebeci Group En İyi Devam Eden Çok Katlı proje