Ondörtüç Pendik / İnsay Yapı

İnsay Yapı firmasının Ondörtüç Pendik projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
ondortuc-pendik-fiyat

Pendik Ondörtüç fiyatları 199 bin liradan başlıyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 26.11.2016
İnsay Yapı'nın Mayıs 2018'te teslim edeceği Ondörtüç Pendik projesinde indirimli daire fiyatları 199 bin liradan başlıyor.
İnsay Yapı imzasıyla Anadolu Yakası'nın değeri hızla artan semti Pendik'te inşa edilen Ondörtüç projesi, 214 daireden meydana geliyor. Büyüklüğü 9 bin metrekare olan arsada yükselen projede evler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı.

Uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor

Daire fiyatlarının 199 bin liradan başladığı Ondörtüç'te yaşam 2018 yılının Mayıs ayında başlayacak. Turgut Toydemir tarafından tasarlanan projede ev almak isteyenler için cazip ödeme kolaylıkları sunuluyor. 65 metrekare ile 179 metrekare arasında değişen evlerin bulunduğu Ondörtüç'ün toplam inşaat büyüklüğü 40 bin metrekare belirlendi. Bölgenin çehresini değiştirecek olan projede 2+1'lerin indirimli fiyatları 266 bin 760 liradan, 3+1'lerin indirimli fiyatları ise 419 bin 805 liradan başlıyor.

Peşinatsız ödeme kolaylığı

Ondörtüç Pendik'te ev sahibi olmak isteyenler daire bedelinin yüzde 20'si peşinat olarak ödedikten sonra bakiyeyi banka kredisiyle kapatabiliyor. Garanti Bankası ve İşbank ile anlaşması bulunan Ondörtüç Pendik'te peşinatsız ödeme fırsatı da sunulmakta. Bu seçenekte liste fiyatı üzerinden yüzde 5 indirim yapılıyor, kalan bölüm 24 eşit taksitle kapatılıyor.

Sosyal alanı bol, havalimanına yakın

Yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, otopark, spor alanları, güvenlik, güneşlenme terası gibi sosyal donatı alanlarına sahip olan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı ve yapımı devam eden metro hattı nedeniyle önemli oranda prim sağlayacak.

 

pendik ondörtüç fiyatları ondörtüç pendik fiyat listesi ondörtüç pendik nerede