Parktepe Evleri / Şahika Yapı

Şahika Yapı firmasının Parktepe Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Annemle Hayalim

Parktepe Evleri’nde annenize “hayal” hediye edin!

Konut Projeleri Emine Pile 20.04.2015
Ankara Beytepe’nin en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri’nin başlattığı “Annemle Hayalim” yarışması büyük ilgi gördü.
Başkent Ankara'nın yeni gözde yerleşim merkezlerinden Beytepe'nin en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri'nin başlattığı “Annemle Hayalim” yarışması, başlayalı kısa süre olmasına rağmen büyük ilgi gördü.

LEMA Grup ve FERTAŞ AŞ işbirliğiyle kurulan Şahika Grup Yapı'nın hayata geçirdiği Parktepe Evleri'nin hayalleri gerçekleştirmek için attığı adım oldukça dikkat çekti.

Annesiyle gerçekleştirmek istediği hayalini Twitter üzerinden ‘#annemlehayalim' hashtagi ve www.parktepe.com.tr adresinde yer alan ‘hayal formu' ile paylaşanların hayalini gerçekleştirme şansı yakaladığı kampanya, ülke çapında katılım gördü.

Projeyi hayata geçiren Şahika Grup Yapı'nın ortaklarından iç mimar Murat Altuntaş, güzel ve anlamlı bir projeye imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Hayalleri gerçekleştirmek için hayata geçirdiğimiz projeye duygu yüklü mesajlar da geliyor, gülümseten mesajlar da… İnternet sitemizde bulunan hayal formuna ulaşmak isteyenler kimi zaman sitemize girişi engelledi. Yaş sınırlamasının olmadığı yarışmanın finalini ise 10 Mayıs Anneler Günü'nde yapmayı planlıyoruz. Gelin siz de Anneler Günü'nde annenize hayalini hediye edin” dedi.

Parktepe Evleri Annemle hayalim yarışması