Park Yaşam Ataşehir / İzka İnşaat - Gültekinler İnşaat

İzka İnşaat - Gültekinler İnşaat firmasının Park Yaşam Ataşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Park Yaşam Ataşehir projesinin blokları

Park Yaşam Ataşehir’de 208 bin liraya daire

Konut Projeleri Emine Pile 09.11.2015
İzka İnşaat - Gültekinler İnşaat tarafından İzmir Çiğli’de hayata geçirilen Park Yaşam Ataşehir projesi 859 daire ve 18 villadan oluşuyor.
Ülkenin en prestijli projelerine imza atmış olan İzka İnşaat ile Gültekinler İnşaat Ataşehir bölgesinde yer alıyor. 52 bin 337 metrekarelik bir alan üzerinde, şehrin merkezinde, kent hastanesine 200 metre, metro istasyonuna 5dk yürüme mesafesinde, hastanelerin ve okulların yanıbaşında konumlanan projede teslimlerin inşaat başladıktan 24 ay sonra yapılması planlanıyor. 

İzmir'in en büyük konsept projesi olan Park Yaşam Ataşehir'de çağdaş ve yenilikçi mimarlık anlayışı ile tasarlanan 859 daire ve 18 villada ihtiyacınıza göre 1+1, 2+1, 3+1, 3+2 winter garden'dan villa (3+1,4+1) seçeneklerine kadar farklı ünite tipleri bulunuyor.

GENİŞ METREKARELER 208 BİN LİRADAN BAŞLIYOR

Park Yaşam Ataşehir'in ayrıcalıklar sunan evlerinde ister tek kat ister dublex ya da dilerseniz teraslı beğeninize göre şekillenen yaşam fırsatları sizleri bekliyor.

Kapalı bir site mantığında tasarlanan projede 24 saat güvenliği olan, açık ve kapalı yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş parkuru ve İzmir'in tek katta çözülmüş en büyük yeraltı otoparkı bulunuyor. 

Park Yaşam Ataşehir